Bize Ulaşın: 0 850 346 54 74

Yer Minderi Fiyatları

0 850 346 54 74

En ucuz minderler en uygun fiyatlar ile sizlerle buluşuyor. Toptan fiyatlar için bizlere 0 850 346 54 74 bizlere ulaşabilirsiniz.

Toptan Yer Minderi

Minderler boyutlarına ve fiyatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Size özel ölçülerlede ve modeller özel üretim yapılmaktadır. Toptan minder için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Oturma Minderi

Toptan oturma minderi de dahil olmak üzere firmamızda bütün minderler toptan olarak üretilmektedir. Toptan minder fiyatları, modelleri ve ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler bizlere ulaşabilir.

Toptan Bahçe ve Plaj Minderi

Bahçe ve plaj minderleri firmamız tarafından üretilmektedir. Bahçe ve plaj minderleri fiyatları, şipariş adedi, boyut ve modele göre değişkenlik göstermektedir.


İndirimli En Ucuz FiyatlarEv dekorasyonun vazgeçilmezi yer oturma minderleri, her mobilya grubu ile uyumlu kullanılabilir. Farklı renkler kullanmayı sevenler, ortama neşe katmak için oldukça sık kullanır. Güneşli yaz günlerinde havuz ya da denizde veya bahçede kullanılabilen minderler konforlu ve hijyen bir ortam için şüphesiz vazgeçilmezdir. Eşyaların yerini değiştirmeden küçük dokunuşlar ile ortamınızı renklendirmek isteyenlerin yardımına yine yer için minderler yetişiyor.

İmalatta en önemli şeylerden biri kaliteyi ucuza mal etmektir. Doğrusu, minder üreticileri yıllardır süre gelen uzmanlıklarını bu konuda çok iyi kullanıyorlar. Kaliteli ürünleri uygun bütçeler ile tüketiciye sunuyorlar.

Fiyatlar Neye Göre Değişmektedir?Minder fiyatları kalite ve markaya göre değişiklik gösterilebiliyor. Birbirinden şık el işi minderler takdir edersiniz ki işçilik bakımından daha farklı bir bütçeyi hak ediyor. Rahat ve konforlu minderler her keseye uygun fiyat yelpazesi ile her ekonomik gruba hitap ediyor.

Kullanım AlanlarıÇalışma ortamınız, çocuk odanız, bahçe ya da terasınız, evin en rahat köşelerinden birine çevirmek için en kolay yol dekorasyon ve tabi çocuklar için özellikle güvenlikli, puf yer yastıkları koruyuculuğu sağlarken çalışma ortamınızda biraz dinlenmek istediğinizde rahat bir minder molanızı şüphesiz faydalı bir dinlenmeye çevirecektir. Üstelik en ekonomik şekilde!

Online AlışverişMinderlere online olarak internet alışverişi ile de sahip olabilirsiniz. İndirimli kampanyalı ürünler alabilir ve hatta kredi kartı ile taksit avantajına dahi kavuşabilirsiniz. Ürünler kargoda zarar görmeden ulaştırılabilecek en uygun eşyalardır.

Özellikle yurtdışına ihraç edilen ürünler, Türk Markasının kalitesini tüm dünyaya gösteriyor. Üstelik olabilecek en uygun fiyat avantajları, modern tasarım ve temiz işçilik ile üretilmektedir.