Bize Ulaşın: 0 850 346 54 74

Yer Minderi Modelleri

0 850 346 54 74

En şık, en rahat ve en ucuz yer minderleri en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Daha fazla model ve bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Şimdi arayabilirsiniz 0 850 346 54 74

Yer Minderi

Yer Minderi

Bahçe & Plaj Minderi

Bahçe & Plaj Minderi

Sırt Minderi

Sırt Minderi

Toptan Yer Minderi

Toptan satışlarımız bulunmaktadır. Perakende veya toptan yer minderi modelleri, fiyatları ve üretimi hakkında detaylı bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Toptan bahçe ve plaj minderi

Toptan bahçe ve plaj minderi satışlarımız devam etmektedir. Toptan bahçe ve plaj minderleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Plaj Minderi

Toptan minder fiyatları, modelleri ve kalite konusunda kafanıza takılan sorular mı var? Her türlü soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

En Kaliteli Yer Minderleri

Kalite Belgeleri Hammaddeler İle Üretim

Firmamız bünyesinde üretimi yapılan yer minderleri, kalite kontrol testlerinden geçmiş ve kalite belgeleri olan hammaddeler ile üretilmektedir. Ürünlerimiz birinci sınıf kalite sınıfında yer alan ürünlerdir.

Her Zaman iletişime Geçebilirsiniz

Bizlere 7 gün 24 saat iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde telefon desteğimiz bulunmaktadır. Gönderilen mailler ve mesajlar en kısa süre içerisinde firma yetkilileri tarafından cevaplanmaktadır.

Kalite Ürünler İçin Kaliteli Çekim

Toptan satış ile alacaklar için ürünlerin yüksek çözünürlüklü resimleri de ürünler ile beraber verilecektir. Sizlerin ekstra ürün fotoğrafı çekmenize gerek kalmayacaktır. Böylece ürünleri istediğiniz gibi sergileyebilirsiniz.

Sadece Türkiye'de Değil Tüm Dünyada Hizmet

Firma olarak ürünlerimizi sadece Türkiye sınırları içerisinde değil tüm dünyada satıyoruz. Uluslararası satış ve üretim yapan firmamız dünyanın heryerine kargo gönderimi yapmaktadır.


En Ucuz ve Rahat ModellerGünümüzde her zevke uygun farklı yüzlerce model yer yastığına ulaşmak çok kolay! İpekliden kadife kumaşa, renkliden desenli kumaşa, taşlı, püsküllü birbirinden yaratıcı ürünler farklı mekan, tarzlar için sabit ve sanal mağazalarda tüketiciye sunuluyor.

El yapımı işçilik ve fabrika çıkışlı birbirinden farklı tarz da olan bu minderler ülkemizde olduğu kadar tüm dünyada rağbet görüyor. Evde kullanıldığı kadar otel, cafe veya restoranlarda hatta organizasyonlarda dekoratif ve konfor amaçlı oldukça tercih edilmektedir.

En Çok Kullanılan ModellerAstarlı yer minderi modelleri özellikle en çok tercih edilen modellerdir. Sağlık açısında sık yıkanmasına olanak sağladığı gibi sıkıldığınızda farklı bir kılıf ile kulanma kolaylığı da sağlar.

Minderler üzerine çeşitli boncuklar, düğmeler, kurdeleler ya da keçeden veya değişik kumaşlardan yapılmış motifler ekleyerek farklı tarzlar yaratılabiliyor ve eviniz sizin ruhunuzu yansıtsın istiyorsanız mutlaka küçük nüanslar yapmanızı öneririz. Özellikle farklı kumaşların ufak kesilerek birbirine eklenmesiyle yapılan yama kumaşı son zamanlarda minderler için de fazlaca kullanılan bir kumaş çeşididir. Bu minderleri direkt olarak yerde kullanabilirsiniz.

Ortama Göre ModellerMinderlere orjinallik katan kısımlardan en önemlisi sizin izinizi taşıyor olmasıdır ve tabi bulunduğu mekandaki duvar boyasından mobilyaya kadar uyumu sağlayabilmesidir.

Kare, yuvarlak, silindir veya özel üretim geometrik şekillerde piyasada ürünler mevcuttur. Zaman zamanda kumaş üzerinde desenler geometrik şekilde dizayn edilebiliyor.

Minder tüm dünyada yeni trendlerden biri hatta karşınıza bir barda çıkarsa şaşırmayın! Birbirinden yaratıcı modeller için internette biraz gezinmeniz yeterlidir. Eminiz hangisini alacağınıza karar vermek saatlerinizi alacaktır.